Waffen[SS]Unit
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Log in

I forgot my password

Baners

de smo nestali.......:(((

+3
MaRtIn
wardorde
fraumuller
7 posters

Go down

de smo nestali.......:((( Empty de smo nestali.......:(((

Post by pro:)) Wed Apr 27, 2011 7:38 am

ljudovi moji dragi osjetio sam potrebu da vam kazem par stvari... Shocked Shocked khm khm,pa da pocenem..htio bi pitati di smo svi nestali..nema nas nidje...steta da ovakav clan s ovakvim igracima pomalo pada u zaborav...svi smo okolo na nekim serverima a nas truli???isto tako znam da cete sad reci kako ja prvi ne dolazim kod nas ali jednostavno iz razloga jer nas se ne moze skupit niti 10...pa bi predlozio svima ako se slazete da se dogovorimo za jedan dan da se skupimo i malo odigramo(imat cu milosti prema vama obecajem) Twisted Evil Twisted Evil znam i da neki ne dolaze iz razloga koji su opravdani(milka,joe,deki)ali neke ljude nisam ni vidio u najbolje vreme da su tu...ne zelim da me krivo shvatite ili mislite da pametujem samo ne zelim da nestanemo skroz sa COD scene... Evil or Very Mad Evil or Very Mad iamte puno pozdrava od PRO-a... afro afro lol!

pro:))
Guest


Back to top Go down

de smo nestali.......:((( Empty Re: de smo nestali.......:(((

Post by fraumuller Wed Apr 27, 2011 7:47 am

Nase je misljenj uglavnom isto. Smatramo da smo kao klan sazdani od dobrih ljudi a potom i igraca.Bila bi steta da se raspadnemo kao klan. Dace bog pa da se sretnemo u maju kod nas,pa da dogovorimo neke stvari.Sve vas vole FRAU I HERR

fraumuller

Posts : 11
Join date : 2010-05-17
Age : 48

Back to top Go down

de smo nestali.......:((( Empty Re: de smo nestali.......:(((

Post by wardorde Wed Apr 27, 2011 8:03 am

ne moze se niko naterati da igra na serveru (maticnom) niti zelim tako nesto

toliko od mene
wardorde
wardorde

Posts : 25
Join date : 2009-11-07

Back to top Go down

de smo nestali.......:((( Empty Re: de smo nestali.......:(((

Post by cotha Wed Apr 27, 2011 8:08 am

djole ja nisam ni rekao da trebamo nekog tjerati ali do pred mjesec dana se zanlo da igramo od 6 do 9 i bili smo tamo...sad nema nikog a svi igramo okolo..opet kazem necu da me krivo shvatite nisam mislio nis lose samo da se opet malo skupimo i zaigramo...nista vise...

cotha
Guest


Back to top Go down

de smo nestali.......:((( Empty Re: de smo nestali.......:(((

Post by MaRtIn Wed Apr 27, 2011 8:23 am

Evo da i ja odgovorim

Ja kad god sam u mogucnosti ja igram kod nas na serveru.

Neki od nas vise vole Rifle Server i tamo igraju.

Neki imaju problema sa key-codom (kao ti) i onda nemogu da igraju kod nas na serveru

A neki zbog licnih obaveza nemogu da igraju.

Sve u svemu nadam se da ce server opet biti pun i da ce svi clanovi klana igrati.

MaRtIn

Posts : 17
Join date : 2010-11-18
Age : 30
Location : Indjija

Back to top Go down

de smo nestali.......:((( Empty Re: de smo nestali.......:(((

Post by GardaSRB Wed Apr 27, 2011 8:43 am

Evo i ja da odgovorim. Ti nela i ne treba da igras kad neznas tako da smo to resili.Moglo bi vreme igranja biti pomereno od 21h pa nadalje posto ja nisam kuci pre,inace ja kad vidim da je i jedan na nasem serveru ja ulazim.Cat isto ko martin nezna,cotha pro neznalica i sta dalje pricati sem da sam stvarno najbolji .heheheeheheh moramo malo da se okupimo i da se dogovorimo oko vreme igranja.pozz svima garda i cat

GardaSRB

Posts : 15
Join date : 2010-11-24

Back to top Go down

de smo nestali.......:((( Empty Re: de smo nestali.......:(((

Post by MaRtIn Wed Apr 27, 2011 9:06 am

GardaSRB wrote:Evo i ja da odgovorim. Ti nela i ne treba da igras kad neznas tako da smo to resili.Moglo bi vreme igranja biti pomereno od 21h pa nadalje posto ja nisam kuci pre,inace ja kad vidim da je i jedan na nasem serveru ja ulazim.Cat isto ko martin nezna,cotha pro neznalica i sta dalje pricati sem da sam stvarno najbolji .heheheeheheh moramo malo da se okupimo i da se dogovorimo oko vreme igranja.pozz svima garda i cat

E sad da odgovorim ovom PETKU!
Ti kazes nama da neznamo nista,ti si bre najgori igrac u klanu mogu da te razbijem sa ugasenim monitorom, ja i maca smo za tebe bogovi nesreco jedna koja nezna da igra Cod..Ja mislim da bi vreme okupljanja bilo od 8 sati da nas nebrukas na serveru. I ti cothi kazes da je pro neznalica, mozes casove da mu placas da te nauci igrati ...

MaRtIn

Posts : 17
Join date : 2010-11-18
Age : 30
Location : Indjija

Back to top Go down

de smo nestali.......:((( Empty Re: de smo nestali.......:(((

Post by GardaSRB Wed Apr 27, 2011 9:18 am

EVO I CAT DA VAM KAZE PAR RECI...MENI NIJE PROBLEM DA DOLAZIM NA SERVERU..ISKRENO,MISLIM ,BAR PO MENI DA SU I DJOLE I COTA U PRAVU,NEMOYE NIKO NIKOME DA KAZE GDE CE KO IGRATI,SLOBODNA VOLJA,SVAKO IGRA GDE ZELI,AL YA NAS SERVER BISMO MOGLI DA ODVOJIMO MALO VREMENA I DA SE DRUZIMO...MENI PRE PAR DANA STIZE PORUKA,NEBITNO OD KOGA"STO PUNITE TUDJE SERVERE,A WAFFEN PRAZAN"STO ME ISKRENO IZNERVIRALO...IGRAM GDE HOCU,A TO STO IGRAMO NA DRUGIM SERVERIMA TREBA DA BUDE PLUS,JER TAKO PROMOVISEMO KLAN,BAR JA TAKO SHVATAM..DRUGO,ZAMOLILA BIH DA STO MANJE BUDE PROVOKACIJA,JER SAM ZBOG ISTIH HTELA DA NAPUSTIM KLAN,AKO JE TO MOGUCE,AKO NE NIKOM NISTA..JA MOGU SVAKO POPODNE DA IGRAM,DOK VLADA TESKO,JER SE MAZI SA BABAMA OD 9 UJUTRU DO 9 UVECE,TAKO DA MOGU DA ODVOJIM VREME ZA DRUZENJE SA VAMA..TOLIKO OD MENE..POZZ SVIMA..

GardaSRB

Posts : 15
Join date : 2010-11-24

Back to top Go down

de smo nestali.......:((( Empty Re: de smo nestali.......:(((

Post by Hitman Wed Apr 27, 2011 9:36 am

KHM KHM Smile

Ajde i ja da vas prosvetlim malo posto i ja spadam u TE sto ne dolaze..

Da vam kazem nesto ljudi, mi smo pre svega jedan najbitniji klan a to je klan prijatelja, i ne zelim da se svadjate zbog toga gde ko i koliko igra.. Niti da jedno drugom prebacujete.. Ja prvi slabo dolazim na nas server ali iz nekih drugih razloga.. Necu vam reci kojih nja nja Razz hehehe Wink

Bitno je da jedno shvatite da cu uvek biti tu za vas sta god vam zatreba kao COVEK a ne kao igrac, jer ste mi dragi svi i ucinio bi vam sve da mogu..

Jedno resenje da server bude puniji jeste da se prebaci da bude cracked, kako bi mogli da ulaze i oni koji nemaju org kljuc, jeste da tad nebi mogli da banujete ali mozete da kikujete sto uopste nije lose, razmislite o tome pa vredi probati..

I necu da cujem da se vise svadjate oko toga gde ko igra ili da prebacujete jedno drugom, jer lepo je i djole rekao ne treba siliti nikog niti mu se mesati u zivot..

Necu da palamudim vise jer ste vi odrasli ljudi i shvatate neke stvari sigurno bolje nego ja.. Zelim vam svima svako dobro Very Happy

Vas Hit....
Hitman
Hitman
Admin

Posts : 45
Join date : 2009-11-06
Age : 36

Back to top Go down

de smo nestali.......:((( Empty Re: de smo nestali.......:(((

Post by bai Kolio-bg Thu Apr 28, 2011 4:36 am

Evo da kazem i ja sta mislim.
Izprvom, izvinite za moj los srpski.
U pravo sa neko za slobodne volje i za to sto ne treba se niko naterati na silom, i uobste ne mozem pricati o mesenje u zivotu,
ALI,
ja mislim da i Cotha ima pravo.
Niko ne oce da ulazi na prazan server. I tako: dok ne ulazi bar jedan(od nas)
waffen bice prazan. A kad ima jedan - dva, bice i treti i gosti i .. pun server.
A mi svi imamo xf gde mozemo pozvati jednog druga, i tako ne bice niko sam na server.
Za to sto rekao Hit za cracked serv - ja sam za. Mozem da poprobujem- da
vidim kako bice.
I jos: nije sramno da se uplati na neko za ucenje Laughing. Evo ja sam
uplatil na moj drug- Herr Muller preko banka da me nauci da igram COD2 Shocked Rolling Eyes
Toliko od bai Kolio.
ljubim vas svima Ja, Koliovica, Master i Magdalena.

bai Kolio-bg

Posts : 7
Join date : 2009-11-27
Age : 50
Location : Varna, Bulgaria

http://www.stigi.hit.bg

Back to top Go down

de smo nestali.......:((( Empty Re: de smo nestali.......:(((

Post by deki Thu Apr 28, 2011 8:44 am

sta reci a ne zaplakati ;)svi su po malo u pravu tako da ja nemam nista novo reci sto nije izreceno.igra ko igra nije bitna nego druzenje i zajebancija.i jos nesto nije se igralo zato sto nije bilo mene online pa ste se opustili e to vise nece da mogne Smile
deki
deki

Posts : 71
Join date : 2009-11-07

Back to top Go down

de smo nestali.......:((( Empty Re: de smo nestali.......:(((

Post by GardaSRB Thu Apr 28, 2011 2:12 pm

Slazem se sa hitom da bi bilo ok i bilo bi vise guzve ako bude cracked, a kolio je sve lepo reko ,sto rece deki " sta reci a ne smrc smrc". heheheheheh Very Happy

GardaSRB

Posts : 15
Join date : 2010-11-24

Back to top Go down

de smo nestali.......:((( Empty Re: de smo nestali.......:(((

Post by cotha Fri Apr 29, 2011 3:42 am

jedino sta mene brine...ako budu drugi dolazili da vide neke igrace(deki,garda,martinela)kako igraju pa da nam se smiju... Razz Razz ali neka,,sta sad ne mogu svi znat igrat ko neki(ja npr) Mr.PRo... afro

cotha
Guest


Back to top Go down

de smo nestali.......:((( Empty Re: de smo nestali.......:(((

Post by MaRtIn Fri Apr 29, 2011 7:21 am

cotha wrote:jedino sta mene brine...ako budu drugi dolazili da vide neke igrace(deki,garda,martinela)kako igraju pa da nam se smiju... Razz Razz ali neka,,sta sad ne mogu svi znat igrat ko neki(ja npr) Mr.PRo... afro

Е ово сад почиње бити зајебанција Razz
Кад си већ мене назвао Мартинела што ниси навео и Влајков и Декијев надимак
Влајко је Петко
А Деки је Смрки
А ти нас можеш на нас победиш само кад си пијан и тад те пуштамо да победиш
(Намерно пишем на ћирилици да те зајебавам мало Цотха Very Happy Very Happy )

MaRtIn

Posts : 17
Join date : 2010-11-18
Age : 30
Location : Indjija

Back to top Go down

de smo nestali.......:((( Empty Re: de smo nestali.......:(((

Post by cotha Fri Apr 29, 2011 7:30 am

sramota je to da ja i pijan mogu protiv vas igrat...a to da pustate dalo bi se o tome,mozda ste si sam to umislili... shoot2 protiv vas ja mogu igrat samo s misom(mislim na kompjuterski da ne bude zabune...)a sto se tice ovog sta si me htio zajebat cirilicom-ocito si zbaoravi oda sam skolovano dete koje pise cirilicom,latinicom pa i glagoljicom ako treba(ako si cuo mozda za to) Embarassed Embarassed i da pricam 6 svjetskih jezika,a 7 mucam... afro angel pusa...

cotha
Guest


Back to top Go down

de smo nestali.......:((( Empty Re: de smo nestali.......:(((

Post by MaRtIn Fri Apr 29, 2011 7:40 am

cotha wrote:sramota je to da ja i pijan mogu protiv vas igrat...a to da pustate dalo bi se o tome,mozda ste si sam to umislili... shoot2 protiv vas ja mogu igrat samo s misom(mislim na kompjuterski da ne bude zabune...)a sto se tice ovog sta si me htio zajebat cirilicom-ocito si zbaoravi oda sam skolovano dete koje pise cirilicom,latinicom pa i glagoljicom ako treba(ako si cuo mozda za to) Embarassed Embarassed i da pricam 6 svjetskih jezika,a 7 mucam... afro angel pusa...

E moj Cotha. gdre si se bre ti skolovao po kafanama u opatiji ?
Taj zanat(ili sta je vec) verujem da si polozio u to nema sumnje.
E sad ovo za da pricas 6 svetskih jezika to ti verujem pricas:
Hrvatski,Srpski,Bosanski,Crnogorski,Dalmatinski,i Engleski i natucas Makednoski to jeste 7 jezika u tu si u pravu Smile
E sto se tice ovoga da mozes da nas pobedis samo sa misem u to nisam siguran bas...

MaRtIn

Posts : 17
Join date : 2010-11-18
Age : 30
Location : Indjija

Back to top Go down

de smo nestali.......:((( Empty Re: de smo nestali.......:(((

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum